صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 110

موضوع: محدودیت های دختران در دنیای امروز؟(فقط دخترا)

6375
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : مشکلات و محدودیت های دختران در دنیای امروز چگونه است؟(فقط دخترا)

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    خب راست میگن روش اول خیلی خسته کنندست
    تو خودت دوست نداری تو اون دو سال بیشتر باهاش وقت بگذرونی؟ دو سال عمرت تو تنهایی بگذره بهتره یا اینکه کنارش باشی با هم کلی خاطره ی خوب بسازین ولی مواظب باشی خطایی نکنید؟ میدونی اینکه نزدیکش باشی و خطا نکنی سخت تره تا اینکه ازش دور باشی و خوب بمونی. واسه همینه که ترجیح میدی کار اسون ترو انجام بدی ولی یه موضوعی که هست اینه که تو اون دو سال وقت داری که هم خودتو تو دلش جا کنی هم اینکه میتونی سرد بشین. بعدشم دوست داشتن ادما رو نمیشه گذاشت تو الکل تا هر وقت خواستی ازش استفاده کنی بعضی وقتا زمانش که میگذره اون ادم دیگه مال تو نیست. دیگه دلش باهات نیست.
    ما دخترا دوست داریم داستانمون شبیه دومیه باشه دست خودمونم نیست احساساتیم.
    تو میتونی کنارش باشی تا نیاز اون به محبتت پر بشه اما بهش دست درازی نکنی.
    این دوری گرفتنا فقط زندگیو یکنواخت و خسته کننده میکنه مطمئن باش
    مگه ما ادما چند بار به دنیا میایم که بذاریم جوونیمونم همینجوری بدون هیچ حس قشنگی و تو تنهایی بگذره؟ اگه انتظار داری یه دخترو ول کنی به حال خودش و بهش محبت نکنی بعد اون بذاره به حساب خوب بودنت و عاشقت بشه هیچوقت اینطوری نمیشه . به جاش ازت دور میشه یه وقت به خودت میای میبینی دیگه از دستت رفته
    اونی ک تو میگی به نظر من راه و رسم رفتار با دخترا نیست. مثل این میمونه که یه دخترو دوست داری میدون یکه به هم میرسین بعدش دختره هی ازت دوری کنه بگه من نمیخام الان بهم فکر کنی تا وقتش. اینجوری تو دلت نمیشکنه؟ شک نمیکنی که شاید دوستت نداره؟ وقتی ازش هیچ محبتی نگیری پیش خودت نمیگی شاید دلش باهام نیست؟
    خب حالا اومد و پسره واسه دختر خدای احساس بود اینقدر گرم و رمانتیک بود که دختره پسره را شوهرش میدونست و هیچ ذره ای شک نداشت ولی بعد از 2 سال پسره فیلش یاد هندستون کرد اونوقت چی ؟ چه بلایی سر اون دختر میاد که هم بدنش دست خورده هم احساسش؟
    شک نکن تو رابطه گرم و صمیمی و احساسی بیشترین حال را پسر میکنه پس پسر بدش نمیاد اینطوری رفتار کنه ولی........؟؟؟؟؟؟

2. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خب حالا اومد و پسره واسه دختر خدای احساس بود اینقدر گرم و رمانتیک بود که دختره پسره را شوهرش میدونست و هیچ ذره ای شک نداشت ولی بعد از 2 سال پسره فیلش یاد هندستون کرد اونوقت چی ؟ چه بلایی سر اون دختر میاد که هم بدنش دست خورده هم احساسش؟
    من کی گفتم بدنش دست بخوره؟
    سام تو فقط مسئول رفتارای خودتی نه برداشتای اون دختره. اون دختره خودش باید واسه اینکه تورو کجای زندگیش بذاره تصمیم بگیره. نمیشه بی احساسی خودتو با این حرفا توجیح کنی. اگه میخای این انتخابو داشته باشی حله ولی دیگه منتظر یه رابطه ی گرم از طرف اون دختره نباش. نمیدونم اصلا انگاری هیشکی نظرش با من یکی نیست ولی من اگه جای تو باشم از هر فرصتی واسه اینکه زندگیو برای اونی که دوسش دارم قشنگ تر کنم استفاده میکنم بعدشم به وقتش واسه اتفاقایی که قراره تو اینده بیفته و شاید مارو از هم دور کنه یه فکری میکنم. چون که 2 سال خودش یه عمره کی گفته اجازه داری واسه خودتو یه نفر دیگه سختش کنی؟

4. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من کی گفتم بدنش دست بخوره؟
    سام تو فقط مسئول رفتارای خودتی نه برداشتای اون دختره. اون دختره خودش باید واسه اینکه تورو کجای زندگیش بذاره تصمیم بگیره. نمیشه بی احساسی خودتو با این حرفا توجیح کنی. اگه میخای این انتخابو داشته باشی حله ولی دیگه منتظر یه رابطه ی گرم از طرف اون دختره نباش. نمیدونم اصلا انگاری هیشکی نظرش با من یکی نیست ولی من اگه جای تو باشم از هر فرصتی واسه اینکه زندگیو برای اونی که دوسش دارم قشنگ تر کنم استفاده میکنم بعدشم به وقتش واسه اتفاقایی که قراره تو اینده بیفته و شاید مارو از هم دور کنه یه فکری میکنم. چون که 2 سال خودش یه عمره کی گفته اجازه داری واسه خودتو یه نفر دیگه سختش کنی؟
    ببین احساس یه طرفه ولی منطق هم یه طرفه .یعنی تو به عنوان دختر داری این اجازه را به من میدی که وارد رابطه که شدم احساس داشته باشم ولو دختره بعدا وابسته بشه که صد در صد میشه؟ حالا اگه وابستگی به ازدواج رسید چه بهتر اگه نرسید دیگه مهم نیست که چه در انتظارشه .درضمن شاید اعتقاد من اینطوری باشی ولی دست خوردن دختر فقط این نیست که برن خونه خالی رابطه برقرار کنن از نظر من پسری که به خودش اجازه میده تو دوران مجردی به دختری که هنوز هیچ رابطه رسمی باهاش نداره دستشو بگیره اینم یه نوع خیانت به دختره

راستی گروه تلگرام جایی هستی منم ادد کن

6. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

ببین احساس یه طرفه ولی منطق هم یه طرفه .یعنی تو به عنوان دختر داری این اجازه را به من میدی که وارد رابطه که شدم احساس داشته باشم ولو دختره بعدا وابسته بشه که صد در صد میشه؟ حالا اگه وابستگی به ازدواج رسید چه بهتر اگه نرسید دیگه مهم نیست که چه در انتظارشه .درضمن شاید اعتقاد من اینطوری باشی ولی دست خوردن دختر فقط این نیست که برن خونه خالی رابطه برقرار کنن از نظر من پسری که به خودش اجازه میده تو دوران مجردی به دختری که هنوز هیچ رابطه رسمی باهاش نداره دستشو بگیره اینم یه نوع خیانت به دختره

راستی گروه تلگرام جایی هستی منم ادد کن

معلومه که باید احساس داشته باشی اگه نداشته باشی که چه فرقی با بقیه داری؟
    درسته که یه سر این رابطه ها شکست و وابستگی و جدایی و این حرفاست اما یه سرشم بودن کنار اونیه که دوستش داری. هر کی مروارید بخاد تا به دریا نزنه و خیس نشه به دستش نمیاره واسه بعضی چیزام ادم باید ریسک کنه. بعدشم یه دختر به هر کسی اجازه نمیده بیاد تو زندگیش فقط اونی میاد که دوستش داشته باشه. شماها الان همش فاز محتاط بودن دارین و خودتونو کنار میکشین اما من فکر میکنم هیچی تو دنیا بیشتر از بودن کنار کسی که اس دلته ارزش ریسک کردن نداره. بعدشم ازون گذشته اون ادمی ک میاد تو زندگیت اگه خودش ندونه چطوری بات رفتار کنه سر دو روز قیدشو میزنی ازش سرد میشی.
    در مورد دست خوردنم بیخیال این جزئیات شو

نه اون گروهو شما ک لفت دادین دیگه بقیم رفتن کسی نموند

8. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

معلومه که باید احساس داشته باشی اگه نداشته باشی که چه فرقی با بقیه داری؟
    درسته که یه سر این رابطه ها شکست و وابستگی و جدایی و این حرفاست اما یه سرشم بودن کنار اونیه که دوستش داری. هر کی مروارید بخاد تا به دریا نزنه و خیس نشه به دستش نمیاره واسه بعضی چیزام ادم باید ریسک کنه. بعدشم یه دختر به هر کسی اجازه نمیده بیاد تو زندگیش فقط اونی میاد که دوستش داشته باشه. شماها الان همش فاز محتاط بودن دارین و خودتونو کنار میکشین اما من فکر میکنم هیچی تو دنیا بیشتر از بودن کنار کسی که اس دلته ارزش ریسک کردن نداره. بعدشم ازون گذشته اون ادمی ک میاد تو زندگیت اگه خودش ندونه چطوری بات رفتار کنه سر دو روز قیدشو میزنی ازش سرد میشی.
    در مورد دست خوردنم بیخیال این جزئیات شو

نه اون گروهو شما ک لفت دادین دیگه بقیم رفتن کسی نموند

من اجازه دارم قانع نشم

گروه دیگه ای نیستی؟

یه گروه میزنم همتون بیاید

10. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من اجازه دارم قانع نشم

گروه دیگه ای نیستی؟

یه گروه میزنم همتون بیاید

اره بابا شما هر کاری کنی ما قبول داریم
    باشه گروه بزن لینکشو بده میایم

12. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    تشکر شده 98 بار در 70 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    همتون رفتین گروه؟
    نامردا منو تنها گذاشتید ها؟
    بحث تاپیکو احساسی کردید بعد منو با این همه عشق و عاطفه و احساس تنها گذاشتید؟
    ولی از شوخی گذشته تو این همه نظراتی که دوستان دادن
    خود من شخصا با نظرات ملکه موافقم به نظر من ملکه کلا از دیدگاه یه دختر واقعی به موضوع نگاه کرده
    اینا همون چیزاییه که بیشتر دخترا واقعا از کسی که بهش علاقه دارن توقع دارن
    توجه مراقبت امنیت حس ارزشمندی و ...
    بهرحال ازتون ممنونم که نظراتتون رو نوشتید
    و از اون کسایی هم که ازشون برای نظر دادن دعوت شد و توجه نکردن گلایه میکنم
    بهرحال دمتون گرم
    بعضیا هم توجه کنن به قول دوستمون از کلمات منشوری تو پستاشون استفاده نکنن
    فدا

13. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

دخترا میخوان خودشون واسه خودشون تصمیم بگیرن......ولی یجوری شده که همه در موردشون اظهارنظر میکنن و تیریپ نصیحت برمیدارن....از پوشش و رفتار و شغل و............ولش

15. 3 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    دخترا میخوان خودشون واسه خودشون تصمیم بگیرن......ولی یجوری شده که همه در موردشون اظهارنظر میکنن و تیریپ نصیحت برمیدارن....از پوشش و رفتار و شغل و............ولش
    بدبختی اینه تصمیم گیریشون پدر جامعه را در آوورده

17. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

به نظر من محدودیت و مشکل تو نگاه ما آدما به دنیاست

هرکس از نظر خودش یه چیزی رو مشکل میدونه

مسلما هر دختری هم یه چیزی رو محدودیت میدونه و از نگاه خودش مشکل هست

و در کل این دختر بودن نیست که مشکل سازست بیشتر به دید جامعه به دخترا برمیگرده و تفاوت این دید با دید خود دخترا

هرکس جامعش رو بپذیره محدودیت و مشکلش کمتره

هرکس هم نتونه کنار بیاد مشکلاتش بیشتر میشه

من یه دخترم... خیلی احساس محدودیت یا مشکل داشتن نمیکنم

یه چیزایی هست که تو هر جامعه ممکنه باشه... مثلا همین که نمیشه با دوستان سفر رفت ، امنیت نداشتن تو اوقاتی از روز

اما به نظرم اونقد مهم نیستن که بشه بهشون گفت مشکل

یه چیزی هم خوندم تو پستا از آقای استارتر

گفتن دخترا فرار میکنن از خونه یعنی انقد اذیتن؟؟؟؟

مسلما پسرا خیلی بیشتر از دخترا بیرون از خونه میمونن به نظرتون اذیتن تو خونه؟؟؟

نه واقعا اینطور نیست...

هرکس دوست داره استقلال رو تجربه کنه و اگر تو محیط خونه نتونه بهش برسه فک میکنه بیرون بهتر بهش دست پیدا میکنه

کلی بخوام بگم چیز عجیب و آزار دهنده ای وجود نداره

19. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

... اگه بتونن به کل از هم دور شن دیگه یه مدت کاری به هم نداشته باشن خوبه اما اگه قراره نصفه نیمه کنار هم باشن بیشتر همون دختره اذیت میشه چون نیاز داره به توجه ولی نیازش رفع نمیشه.
    دقیقا منم همینو میگم
    نصفه نیمه کنار هم بودن اذیته، تکلیف یه رابطه و مقصدش باید مشخص باشه
    فقط دختر هم اذیت نمیشه، پسرم همینطوره،
    اگه بخوایم بگیم دختر نیاز احساسیش زیاده اگه براورده نشه اذیت میشه،
    پس در مقابل باید بگیم پسرم نیاز جنسیش زیاده، اونم بدون وجود اون جنبه اذیت میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط ;170131
    خب اینجوری اگه به پای هم بمونن خیلی خوبه خیلیم ارزشمنده ولی خیلیم سخته از یه طرفم چرا ادم باید این همه سختی بکشه؟[replacer_img]
    قرار نیست همه چیز آسون باشه، حداقلبش اینه که آدم وجدانش راحته احساسات و زندگی کس دیگه ای را به بازی نگرفته

نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    بعضی وقتا یکی میاد تو زندگیت که هر چی سعی میکنی ازش فرار کنی نمیشه. به خودت میای میبینی کلی وقته داری با هزارتا بهونه از خودت دورش میکنی و همه ی احساس و فکرتو قایم کردی تا نفهمه و وابستگی پیش نیاد چون هرچی فکر میکنی میبنی شما ربطی به هم ندارین. اما اون ادم هیچوقت حذف نمیشه. همیشه کم و بیش تو زندگیت میمونه تا وقتی که بری جلو دل به دریا بزنی بعدش یه دلیل واسه دلت پیدا کنی که با هم بمونید یا که نمونید.

اینجوری که از دور واسه یه رابطه تصمیم میگیرید وقتی هنوز با طرفتون قاطی نشدید انگار دارین یه جوونه ی بی جونو هرس میکنید. از کجا معلوم که اون جوونه بعدن همون درختی نشه که شما میخاین؟ شاید حتی با وابستگیم بشه کنار اومد به شرطی که بتونی دلتو راضی کنی به نبودنش. بعضی وقتا دست خودمون نیست دنیا یه ادماییو سر راهمون میذاره که بدون اینکه بفهمیم میان میشن یه تیکه از زندگیمون حتی خودمونم هیچوقت نخواستیم ولی انقدر اروم و بی صدا میان که فرصت نمیکنی واسه اومدن یا نیومدنشون تصمیم بگیری. شاید نخای باشه یا نشناسیش یا همه ی قانونای دنیا بهت بگه نباید باشه. اینجور وقتا تو اگه باشی بیرونش میکنی هرچقدرم که سخت باشه. چون منطقت میگه باید این کارو بکنی اما من تا تهش میرم چون بلد نیستم برگردم. به خاطر همین انقدر میمونم تا دلم راضی بشه بدون اون بمونم. اصلا چرا همیشه از ضعف دخترا میگین که وابسته میشن و احساسین و اینا؟ دخترام بلدن دل بکنن و برن فقط باید دلیلشو پیدا کنن.
    میدونم چی میگی ها...
    ببین منم مثل تو خیلی برای عشق ارزش قائلم،
    ولی اگه مطمئن باشی کسی که دوسش داری بدون حضور تو آینده روشنتری داره، صرفا به خاطر حسی که داری طرف رو درگیر میکنی؟

نه وابستگی ضعف فقط دخترا نیست، اما ضعف یه رابطه عاطفی بدون تعهد هست
    به عنوان کسی که اکثر پستای این انجمن رو خوندم به نظرم تو پستای مربوط به رابطه های نافرجام،
    مورد سواستفاده قرار گرفتن بیشتر متوجه دختراست و مورد بی وفایی قرارگرفتن متوجه پسرا

صرفا فقط دختر نیست که آسیب میبینه، زندگی خیلی از پسرام به همین خاطر تباه میشه
    میشناسم و میشناسی پسر و دختری که چندین سال رابطه عاشقانه داشتن و شرایط ازدواج نبوده
    بعد از اندی سال برای دختر خواستگار با شرایط عالی میاد و اون موقع تازه دختر یه سبک سنگینی میکنه و میبینه جلوش دوتا انتخاب داره:
    - یه رابطه بلاتکلیف که معلوم نیست چه موقع میخواد با کدوم پشتوانه به کجا برسه + مخالفت و عدم حمایت خانواده ش
    - و یه خواستگار همه چیز تموم که آینده شو میتونه از لحاظ مالی و عاطفی تامین کنه و علاوه بر این مورد تایید خانواده ها هم هست
    خب فکر میکنی دختر در چنین شرایطی کدوم را انتخاب میکنه؟
    تجربه نشون داده 80درصد مواقع گزینه دوم!
    معلومه! چون اون موقع تازه یادش میفته همه چیر احساس نیست! ازدواج شوخی نیست!
    یادش میفته که اوانقل قول پس سقف بالا سر ؟ حمایت خونواده م/خونواده ش؟ آینده م؟ تناسب فرهنگی، اقتصادی؟ بالا رفتن سن واز دست دادن فرصتام و ... هزار تا پارامتر تاثیر گذار دیگه
    عشق و احساس فقط 50درصد داستانه، نمیشه فقط با همون تا ته پیش رفت
    جالا به نظرت دختره میتونه از عشقش دل بکنه؟!
    دل کندن سخته ها ولی یه جمله ای را خوب گفتی: دلیل محکم اگه باشه دخترا هم بلدن دل بکنن!
    حالا اون دختری که ته احساس بود؟!!!
    میشه نامرد،
    میشه بی وفا...
    و ناگهان : میشه عاقل!!!

نگو تو در چنین شرایطی عشقتو انتخاب میکنی که گفتنش آسونه، کسی تا تو چنین شرایطی نباشه نمیتونه قضاوت کنه

به نظر من محبت کردن و گرفتن از کسی که نمیتونی بهش اطمینان 100% بدی تا ته باهاش میمونی... یه نوع سواستفاده عاطفیه
    یعنی تا هروقت دلم خواست برای رفع نیاز عاطفی خودم باهات در ارتباطم

آدما در مقابل کسی که به خودشون وابسته میکنه مسئولن.

پ ن :
    البته خیلی از رابطه های دوستی هم به ازدواج و سعادت جاوادن (!) ختم میشه قابل انکار نیست، نمیشه هر رابطه ای را زیر سوال برد و روش زندگی و تفکر هرکس محترمه
    ولی من به شخصه زیرپا گذاشتن احساس یا تنهایی رو هزار بار به احتمال گند زدن به احساس و زندگی یه نفر دیگه_ اونم کسی که احتمالا دوسش دارم_ ترجیح میدم
    امضای ایشان

21. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

===
    به نظر من محبت کردن و گرفتن از کسی که نمیتونی بهش اطمینان 100% بدی تا ته باهاش میمونی... یه نوع سواستفاده عاطفیه
    ===
    خدا باباتو بیامرزه خانم نغمه کل بحث منم همینه .میگم آقا وقتی من اطمینان 100 درصد ندارم از ادامه رابطم با یه دختر چرا هی باید بهش بگم دوست دارم عاشقتم .یه مثال من خودم تو رابطه ای که بودم هی دختره بهم میگفت دوست دارم عاشقتم من اصلا واسم تعجب بود که دختری که هنوز منو ندیده از نزدیک منو کامل نمیشناسه با اخلاقم خیلی آشنا نیست چجوری میگه دوست دارم و من در برابر حرفاش میگفتم منم دوست دارم ولی به عنوان یه دوست فعلا

23. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

اینکه حالا بعضیا با رفتاراشون جامعه رو به گند کشیدن بحثش جداست....دیگه خوب و بد همه جا هست مختص هردو تا جنسم هست...خاصیت دنیاست دست منوشمام نیست بخوایم درستش کنیم....حرفم اینه جوری جا افتاده که انگار جنس مونث همش باید صاحب داشته باشه...تا یه جایی پدر و برادر..از یه جایی به بعدم شوهر...اینکه باهم در تعامل باشن منظورم نیست...منظورم بعضی زیاده رویاست که زیادم دیده میشه...اینکارو بکن اونکارو نکن...اینو بپوش اونو نپوش....شغلت فلان هست خوشم نمیاد....تو این جمع فلان باش....اونجا میری فلان نباش....آخه دیگه تا کجا!!!!همش حرف همش نصیحت....بسه...همه انسانیم هر انسانیم راهش جداست چرا یه دختر یا زن باید اینقدر حرف بشنوه...چرا اینقدر باید به حرف دیگران زندگی کنه...مفهوم زندگی این هست واقعا!!

25. 2 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اینکه حالا بعضیا با رفتاراشون جامعه رو به گند کشیدن بحثش جداست....دیگه خوب و بد همه جا هست مختص هردو تا جنسم هست...خاصیت دنیاست دست منوشمام نیست بخوایم درستش کنیم....حرفم اینه جوری جا افتاده که انگار جنس مونث همش باید صاحب داشته باشه...تا یه جایی پدر و برادر..از یه جایی به بعدم شوهر...اینکه باهم در تعامل باشن منظورم نیست...منظورم بعضی زیاده رویاست که زیادم دیده میشه...اینکارو بکن اونکارو نکن...اینو بپوش اونو نپوش....شغلت فلان هست خوشم نمیاد....تو این جمع فلان باش....اونجا میری فلان نباش....آخه دیگه تا کجا!!!!همش حرف همش نصیحت....بسه...همه انسانیم هر انسانیم راهش جداست چرا یه دختر یا زن باید اینقدر حرف بشنوه...چرا اینقدر باید به حرف دیگران زندگی کنه...مفهوم زندگی این هست واقعا!!
    نه ولی جنس مونث تو تصمیم گیری هاش احساسانه رفتار میکنه جنس مذکر منطقانه

27. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نه ولی جنس مونث تو تصمیم گیری هاش احساسانه رفتار میکنه جنس مذکر منطقانه
    مگه دیگه چقدر احساسین.....نمیدونم به هر حال هرکسی فرق داره....اینقدر میگن دخترا با احساسن و احساسی هستن من خودم به شخصه تا این حدی که اینجا گفته شده اینارو در خودم نمیبینم..ادم هرچی تو این دوره زمونه احساس نداشته باشه راحتتره

29. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شما استثنا هستی پس

31. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

شما استثنا هستی پس
    منم احساس داشتم......ولی فقط باعث آزارم میشدن....

33. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خودت جواب خودتو دادی احساس داشتی باعث آزارت شدن دیگه کمتر شده

35. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

لایک دلارام جون
    اینم یه حرف باحاله
    در بعضی مواردی که خودم دیدم متاسفانه
    در حق دخترا بی نهایت ظلم میشه
    مثل همین چیزایی که شما عرض کردید
    و در بعضی جا ها اصلا حق ادم بودن رو هم ندارن
    این خیلی جالبه برام: که هر کاری که من میگم هر کاری که پدرت میگه هر کاری که مادرت میگه
    تو در واقع از خودت هیچ حق انتخاب یا نظر دادن نداری فقط اونان که برات تصمیم میگیرن
    و البته این ظلم ها همش با دلایل منطقیه خخخ
    مثل این اقای سام که فرمودن دخترا بی نهایت احساساتین
    پس به نظر من میشه ظلم+فالو خخخ
    بابت پست باحالت ممنونم
    یه سخنرانی هست که قبلا گوش دادم به نظر منکه زن ستیزیه
    و دقیقا همین نگرش ها وارد ذهن ما میشه و ما هم به اسامی مختلف ضد خودمون ازشون استفاده میکنیم
    جالبه اگه گوشش کنی بعدا که پیداش کردم برا همه اپش میکنم
    فداااااااااا
    ویرایش توسط Hossein Gage : 03-24-2016 در ساعت 03:06 PM

37. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

منظورت از این پست چیه دقیقا؟
    میشه کاملتر توضیح بدی؟

39. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

توضیحشو صفحه قبل دادم

41. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

توضیحشو صفحه قبل دادم
    خراب اون توضیح خلاصه و مفیدتم

43. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

قابل نداشت

45. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

سایت داغونه

47. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    دقیقا منم همینو میگم نصفه نیمه کنار هم بودن اذیته، تکلیف یه رابطه و مقصدش باید مشخص باشه فقط دختر هم اذیت نمیشه، پسرم همینطوره، اگه بخوایم بگیم دختر نیاز احساسیش زیاده اگه براورده نشه اذیت میشه، پس در مقابل باید بگیم پسرم نیاز جنسیش زیاده، اونم بدون وجود اون جنبه اذیت میشه! قرار نیست همه چیز آسون باشه، حداقلبش اینه که آدم وجدانش راحته احساسات و زندگی کس دیگه ای را به بازی نگرفته میدونم چی میگی ها... ببین منم مثل تو خیلی برای عشق ارزش قائلم، ولی اگه مطمئن باشی کسی که دوسش داری بدون حضور تو آینده روشنتری داره، صرفا به خاطر حسی که داری طرف رو درگیر میکنی؟ نه وابستگی ضعف فقط دخترا نیست، اما ضعف یه رابطه عاطفی بدون تعهد هست به عنوان کسی که اکثر پستای این انجمن رو خوندم به نظرم تو پستای مربوط به رابطه های نافرجام، مورد سواستفاده قرار گرفتن بیشتر متوجه دختراست و مورد بی وفایی قرارگرفتن متوجه پسرا صرفا فقط دختر نیست که آسیب میبینه، زندگی خیلی از پسرام به همین خاطر تباه میشه میشناسم و میشناسی پسر و دختری که چندین سال رابطه عاشقانه داشتن و شرایط ازدواج نبوده بعد از اندی سال برای دختر خواستگار با شرایط عالی میاد و اون موقع تازه دختر یه سبک سنگینی میکنه و میبینه جلوش دوتا انتخاب داره: - یه رابطه بلاتکلیف که معلوم نیست چه موقع میخواد با کدوم پشتوانه به کجا برسه + مخالفت و عدم حمایت خانواده ش - و یه خواستگار همه چیز تموم که آینده شو میتونه از لحاظ مالی و عاطفی تامین کنه و علاوه بر این مورد تایید خانواده ها هم هست خب فکر میکنی دختر در چنین شرایطی کدوم را انتخاب میکنه؟ تجربه نشون داده 80درصد مواقع گزینه دوم! معلومه! چون اون موقع تازه یادش میفته همه چیر احساس نیست! ازدواج شوخی نیست! یادش میفته که اوا پس سقف بالا سر ؟ حمایت خونواده م/خونواده ش؟ آینده م؟ تناسب فرهنگی، اقتصادی؟ بالا رفتن سن واز دست دادن فرصتام و ... هزار تا پارامتر تاثیر گذار دیگه عشق و احساس فقط 50درصد داستانه، نمیشه فقط با همون تا ته پیش رفت جالا به نظرت دختره میتونه از عشقش دل بکنه؟! دل کندن سخته ها ولی یه جمله ای را خوب گفتی: دلیل محکم اگه باشه دخترا هم بلدن دل بکنن! حالا اون دختری که ته احساس بود؟!!! میشه نامرد، میشه بی وفا... و ناگهان : میشه عاقل!!! نگو تو در چنین شرایطی عشقتو انتخاب میکنی که گفتنش آسونه، کسی تا تو چنین شرایطی نباشه نمیتونه قضاوت کنه به نظر من محبت کردن و گرفتن از کسی که نمیتونی بهش اطمینان 100% بدی تا ته باهاش میمونی... یه نوع سواستفاده عاطفیه یعنی تا هروقت دلم خواست برای رفع نیاز عاطفی خودم باهات در ارتباطم آدما در مقابل کسی که به خودشون وابسته میکنه مسئولن. پ ن : البته خیلی از رابطه های دوستی هم به ازدواج و سعادت جاوادن (!) ختم میشه قابل انکار نیست، نمیشه هر رابطه ای را زیر سوال برد و روش زندگی و تفکر هرکس محترمه ولی من به شخصه زیرپا گذاشتن احساس یا تنهایی رو هزار بار به احتمال گند زدن به احساس و زندگی یه نفر دیگه_ اونم کسی که احتمالا دوسش دارم_ ترجیح میدم
    نمیدونم نغمه ولی تنها موندنم اصلن قشنگ نیست. ادمو عوض میکنه. احساسشو به زندگی سرد میکنه.
    تو رابطه همه چی اونقدر یه طرفه نیست که بتونی بگی یه نفر از یه نفر دیگه سواستفاده کرده. معمولا اگه اشتباهی باشه هر دو طرف مقصرن اگه چیز خوبی باشه هر دو طرف توش دخیلن.
    یه رابطه ی بی سرانجام اگه شروع میشه مقصرش هر دو طرفن برای چی دختره باید کنار بکشه؟ یا احساس گناه کنه؟
    از یه طرف دیگه چرا سریع باید به همه ی رابطه ها به چشم عشق و عاشقی نگاه کرد؟ خیلی از دختر پسرا یه مدت با هم میمونن بعدش میبین ب درد هم نمیخورن جدا میشن. یا خیلیا یه مدت با هم میمونن بعد به خاطر شرایط جدا میشن. شایدم با هم بمونن بفهمن که آس همن. بعضی چیزارو فقط زمان مشخص میکنه مجبوری بهش اجازه بدی واقعیتارو بهت نشون بده. بعضی وقتا ادم باید چیزیی که بلده رو فراموش کنه بذاره تجربه های جدید بیاد تو زندگیش چون بهشون احتیاج داره. دوست داشتن کسی گناه نیست که. بعدشم که از هم جدا میشن شاید اشتباهمون اینه که بلد نیستیم چطوری خدافظی کنیم. باید به جای گناه کار دوستن همدیگه به خاطر این یه مدتی که با هم خاطره ی خوب و بد داشتیم و زندگیشون یه رنگ دیگه گرفت از هم ممنون باشن.
    من حس مسئولیت پذیری و احتیاطتو درک میکنم ولی این همه مسئولیت ب=واسه یه ادم زیاده. شاید بهتره بذاری یه نفر دیگم بیاد تو این قضیه کنارت باشه و بهت کمک کنه.

48. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نمیدونم نغمه ولی تنها موندنم اصلن قشنگ نیست. ادمو عوض میکنه. احساسشو به زندگی سرد میکنه.
    تو رابطه همه چی اونقدر یه طرفه نیست که بتونی بگی یه نفر از یه نفر دیگه سواستفاده کرده. معمولا اگه اشتباهی باشه هر دو طرف مقصرن اگه چیز خوبی باشه هر دو طرف توش دخیلن.
    یه رابطه ی بی سرانجام اگه شروع میشه مقصرش هر دو طرفن برای چی دختره باید کنار بکشه؟ یا احساس گناه کنه؟
    از یه طرف دیگه چرا سریع باید به همه ی رابطه ها به چشم عشق و عاشقی نگاه کرد؟ خیلی از دختر پسرا یه مدت با هم میمونن بعدش میبین ب درد هم نمیخورن جدا میشن. یا خیلیا یه مدت با هم میمونن بعد به خاطر شرایط جدا میشن. شایدم با هم بمونن بفهمن که آس همن. بعضی چیزارو فقط زمان مشخص میکنه مجبوری بهش اجازه بدی واقعیتارو بهت نشون بده. بعضی وقتا ادم باید چیزیی که بلده رو فراموش کنه بذاره تجربه های جدید بیاد تو زندگیش چون بهشون احتیاج داره. دوست داشتن کسی گناه نیست که. بعدشم که از هم جدا میشن شاید اشتباهمون اینه که بلد نیستیم چطوری خدافظی کنیم. باید به جای گناه کار دوستن همدیگه به خاطر این یه مدتی که با هم خاطره ی خوب و بد داشتیم و زندگیشون یه رنگ دیگه گرفت از هم ممنون باشن.
    نه دوست داشتن و عاشق شدن به خودی خود گناه نیست، آدم هرکسو دلش بخواد میتونه دوست داشته باشه... خیلی هم خوبه
    و اگه هم تونستی جوری ارتباطتو تو مدیریت کنی که عشق عاشقی و وابستگی نباشه که اوکیه، موضوع بحث رابطه عاطفیه

یه طرفه هم نه نیست، اما مسئولیت تصمیم و رفتار هرکس با خودشه دیگه
    دختر و پسرش فرقی نداره، من چون دخترم جایگاه امثال خودمو مثال زدم

از سواستفاده منظورم این نیست که همه به نیت بد وارد رابطه میشن،
    منظورم اینه که خودخواهانه ست آدم تاثیر رفتارشو روی طرف مقابل و آینده ش درنظر نگیره
    فقط و فقط به خودش و نیاز احساسیش فکر کنه
    آقاجون یا با یکی تا ته هستی یا کلااا نیستی! نصفه نیمه و الان فعلا آره تا بعد ببینیم چی میشه و یکی بیاد دو روز بعد بخواد بره و این مسخره بازیا نداریم...

من حس مسئولیت پذیری و احتیاطتو درک میکنم ولی این همه مسئولیت ب=واسه یه ادم زیاده. شاید بهتره بذاری یه نفر دیگم بیاد تو این قضیه کنارت باشه و بهت کمک کنه.
    عزیزمی یعنی... مهربووون
    آقو مو از بچگیامم همینقدر مسئولیت پذیر بودم جان شما، عادت دارم
    فردا هم تولدمه ها سارا، یادت نره یه عالمه بوس قلب و اینا بفرس تبریک بگو
    امضای ایشان

50. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    نه دوست داشتن و عاشق شدن به خودی خود گناه نیست، آدم هرکسو دلش بخواد میتونه دوست داشته باشه... خیلی هم خوبه
    و اگه هم تونستی جوری ارتباطتو تو مدیریت کنی که عشق عاشقی و وابستگی نباشه که اوکیه، موضوع بحث رابطه عاطفیه

یه طرفه هم نه نیست، اما مسئولیت تصمیم و رفتار هرکس با خودشه دیگه
    دختر و پسرش فرقی نداره، من چون دخترم جایگاه امثال خودمو مثال زدم

از سواستفاده منظورم این نیست که همه به نیت بد وارد رابطه میشن،
    منظورم اینه که خودخواهانه ست آدم تاثیر رفتارشو روی طرف مقابل و آینده ش درنظر نگیره
    فقط و فقط به خودش و نیاز احساسیش فکر کنه
    آقاجون یا با یکی تا ته هستی یا کلااا نیستی! نصفه نیمه و الان فعلا آره تا بعد ببینیم چی میشه و یکی بیاد دو روز بعد بخواد بره و این مسخره بازیا نداریم...

عزیزمی یعنی... مهربووون
    آقو مو از بچگیامم همینقدر مسئولیت پذیر بودم جان شما، عادت دارم
    فردا هم تولدمه ها سارا، یادت نره یه عالمه بوس قلب و اینا بفرس تبریک بگو

دقیقا ادم باید یا تا اخرش بمونه یا اصلا شروع نکنه
    اینارو ولش کن تولدت مباررررررررررررررررک
    ایشالا 120 ساله بشی هر روز عمرت از روزای دیگه قشنگ تر بشه

اینم برای شما
    Happy birthday!!! wish you all the best from the bottom of my heart

52. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Gage نمایش پست ها
    لایک دلارام جون
    اینم یه حرف باحاله
    در بعضی مواردی که خودم دیدم متاسفانه
    در حق دخترا بی نهایت ظلم میشه
    مثل همین چیزایی که شما عرض کردید
    و در بعضی جا ها اصلا حق ادم بودن رو هم ندارن
    این خیلی جالبه برام: که هر کاری که من میگم هر کاری که پدرت میگه هر کاری که مادرت میگه
    تو در واقع از خودت هیچ حق انتخاب یا نظر دادن نداری فقط اونان که برات تصمیم میگیرن
    و البته این ظلم ها همش با دلایل منطقیه خخخ
    مثل این اقای سام که فرمودن دخترا بی نهایت احساساتین
    پس به نظر من میشه ظلم+فالو خخخ
    بابت پست باحالت ممنونم
    یه سخنرانی هست که قبلا گوش دادم به نظر منکه زن ستیزیه
    و دقیقا همین نگرش ها وارد ذهن ما میشه و ما هم به اسامی مختلف ضد خودمون ازشون استفاده میکنیم
    جالبه اگه گوشش کنی بعدا که پیداش کردم برا همه اپش میکنم
    فداااااااااا
    ممنون آقا حسین
    راستش اره بعضی مواقع برای یسری رفتارا دلایلی آورده میشه که آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه....بخصوص توی این موارد از اسم غیرت خیلی سواستفاده میشه....ولی انگار خیلیا فراموش کردن که یه خانم هم غیرت داره....روی شخصیتش....روی فکرش...روی تحصیلاتش...روی انسانیتش...وووووو......و بعضی از خانما هم خیلی راحت هرچیو میپذیرن و فکر میکنن باید همینطوری باشه!!!!

54. 2 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

ممنون آقا حسین
    راستش اره بعضی مواقع برای یسری رفتارا دلایلی آورده میشه که آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه....بخصوص توی این موارد از اسم غیرت خیلی سواستفاده میشه....ولی انگار خیلیا فراموش کردن که یه خانم هم غیرت داره....روی شخصیتش....روی فکرش...روی تحصیلاتش...روی انسانیتش...وووووو......و بعضی از خانما هم خیلی راحت هرچیو میپذیرن و فکر میکنن باید همینطوری باشه!!!!

اره دقیقا
    به نظر من هر کسی میتونه خودش باشه
    خودش برا خودش تصمیم بگیره چه مرد باشه و چه زن
    اما بعضی وقتا یه نگرش هایی از طرف یه کسایی وارد زندگی های ما میشه و ما هم بدون چونو چرا میپذیریمش
    مثلا اینکه پدره به پسرش میگه تو همیشه باید حواست به خواهرت باشه اون دختره مبادا اشتباه کنه اون دختره تو باید کنترلش کنی
    متاسفانه این کارا رو خودمم به عنوان یک پسر انجام دادم که میگم
    اما خوب یکی نیس که بگه بابا اینام ادمن حق زندگی کردن دارن حق دارن خودشون انتخاب کنن چه کاری درسته چه کاری درست نیس
    و یا اینکه به کدوم راه برن چه درست چه اشتباه مهم اینه که خودش میخواد حالا میتونی رهنمودش کنی و راه درست تر رو بهش پیشنهاد بدی
    اما اینکه از اهرم فشار و زور استفاده کنی که حتما تو اون چیزی که من میگمو چه درست و چه غلط باید انجام بدی به نظر من نشانه عقب موندگی فکری اون فرد یا افراد یا اون جامعست
    واژه غیرت خیلی باحاله
    من خودم پسرم دیگه با خیلی از پسرا هم ارتباط دارم چه به عنوان دوست و چه به عنوان همکار
    خیلیا هستن خوب
    همه کار میکنن با دخترا دوست میشن باهاشون قرار میذارن خونه خالی میرن صیغه میکنن و انواع و اقسام کار ها رو با همه دخترا انجام میدن
    ولی اگه یه زمانی بفهمند که مثلا خواهرشون با یکی دیگه یه رابطه کوچیک داره اون موقس که غیرتی میشن خخخ
    بعد میان غیرتشونم نشون میدن و مثلا میرن دعوام میکنن
    بعد حالا به خودشون میگی چرا این کاراتو میکنی
    میگه خوب من پسرم
    ینی پسرا از صفر تا مثبت بی نهایت اجازه هر کاریو دارن بعد دخترا باید تو قفس بمونن
    بخدا دلارام من تو کارای این جماعت موندم
    اینا تکلیفشون با خودشونم معلوم نیس

راستش دوست دارم از اینجا فرار کنم خخخ

الان به نظرم یکی این پستو بخونه میگه اینا رو ببین دیوونن راجع به چه چیزایی بحث میکنن

خیلی ممنونم بابت پست هات اگه فک میکنی چیز دیگه ای هست که هیچ جا نمیتونی بگی و فک میکنی حداقل اینجا بشه مطرحش کرد بگو لطفا بگو
    برا جالبه که بدونم
    بازم ممنون
    فداااااااااا

56. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

اره دقیقا
    اما بعضی وقتا یه نگرش هایی از طرف یه کسایی وارد زندگی های ما میشه و ما هم بدون چونو چرا میپذیریمش
    مثلا اینکه پدره به پسرش میگه تو همیشه باید حواست به خواهرت باشه اون دختره مبادا اشتباه کنه اون دختره تو باید کنترلش کنی
    اما خوب یکی نیس که بگه بابا اینام ادمن حق زندگی کردن دارن حق دارن خودشون انتخاب کنن چه کاری درسته چه کاری درست نیس
    و یا اینکه به کدوم راه برن چه درست چه اشتباه مهم اینه که خودش میخواد حالا میتونی رهنمودش کنی و راه درست تر رو بهش پیشنهاد بدی
    اما اینکه از اهرم فشار و زور استفاده کنی که حتما تو اون چیزی که من میگمو چه درست و چه غلط باید انجام بدی به نظر من نشانه عقب موندگی فکری اون فرد یا افراد یا اون جامعست
    واژه غیرت خیلی باحاله
    من خودم پسرم دیگه با خیلی از پسرا هم ارتباط دارم چه به عنوان دوست و چه به عنوان همکار
    خیلیا هستن خوب
    همه کار میکنن با دخترا دوست میشن باهاشون قرار میذارن خونه خالی میرن صیغه میکنن و انواع و اقسام کار ها رو با همه دخترا انجام میدن
    ولی اگه یه زمانی بفهمند که مثلا خواهرشون با یکی دیگه یه رابطه کوچیک داره اون موقس که غیرتی میشن خخخ
    میگه خوب من پسرم
    ینی پسرا از صفر تا مثبت بی نهایت اجازه هر کاریو دارن بعد دخترا باید تو قفس بمونن

الان به نظرم یکی این پستو بخونه میگه اینا رو ببین دیوونن راجع به چه چیزایی بحث میکنن

خیلی ممنونم بابت پست هات اگه فک میکنی چیز دیگه ای هست که هیچ جا نمیتونی بگی و فک میکنی حداقل اینجا بشه مطرحش کرد بگو لطفا بگو
    برا جالبه که بدونم
    بازم ممنون
    فداااااااااا
    میدونین چیه.....جوری جا افتاده اگر یه خانم به حرف پدر یا شوهرش گوش بده خیلی خوب و باحیا و متین وباوقار هست....ولی اگه مثلا بابام یه پیشنهاد بمن بدن و من قبول نکنم و راه خودمو برم و راه خودمم درست باشه باز اینجوری جا میفته دختره گستاخ و فلان....البته بابام اینجوری نیستن ولی در این مواقع اطرافیان خیلی شورش میکنن.....یعنی ببینین از یه جایی به بعد علاوه بر پدر یا همسر اطرافیان هم به خودشون همچین اجازه ای میدن!!!....ما باید به حرف بزرگترامون گوش بدیم چه پسر چه دختر.....ولی باید تصمیم اخرو خودمون بگیریم این فقط و فقط و فقط زندگی ما هست......دیگه از یه جایی به بعد به خیلی چیا نباید توجه کرد....بذار بگن گستاخ هست.... بذار بگن ناخلف....البته همه اینا منظورم راه درست هست...وگرنه به حرف دیگران گوش ندی خودتم راه غلط بری هیچ هنری نیبست....در آخر بنظرم خانما فقط خودباوری میخوان....این حرفو به خودمم میزنم.....ممنون ار تاپیک خوبت

58. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

اره دقیقا
    واژه غیرت خیلی باحاله
    خیلیا هستن خوب
    میگه خوب من پسرم

برا جالبه که بدونم
    بازم ممنون
    فداااااااااا
    غیرت رو ناموس داشتن بده؟؟؟ ناموس خودت بگه میخواهم هر کاری دلم خواست بکنم راضی میشی بگی برو زندگیت خودته و خودت تصمیم بگیر؟

اون پسرا هم که میگی همون بلا هم سرشون میاد کسی زده باید منتظر خوردنش هم باشه حالا خواهر یا بچه و زنو...

هیجا از دین ومذهب نگفته پسر ازاده هر غلطی بکنه ، فرقی نمیکنه چه مرد باشه یا زن ،زنا گناهش واسه هردو یکی هستش.

شیعه علی (ع) باشی باید بدونی غیرت داشت.

تاپیک واسه نظر خواهی ازدخترا زدی ولی این بحث ات دیگه مربوط فقط به دخترا نمی شد واسه اون اومدم تاپیکت.

60. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    غیرت رو ناموس داشتن بده؟؟؟ ناموس خودت بگه میخواهم هر کاری دلم خواست بکنم راضی میشی بگی برو زندگیت خودته و خودت تصمیم بگیر؟

اون پسرا هم که میگی همون بلا هم سرشون میاد کسی زده باید منتظر خوردنش هم باشه حالا خواهر یا بچه و زنو...

هیجا از دین ومذهب نگفته پسر ازاده هر غلطی بکنه ، فرقی نمیکنه چه مرد باشه یا زن ،زنا گناهش واسه هردو یکی هستش.

تاپیک واسه نظر خواهی ازدخترا زدی ولی این بحث ات دیگه مربوط فقط به دخترا نمی شد واسه اون اومدم تاپیکت.
    ایشون نگفتن غیرت بده......نصفه نیمه داشتن بده....پسرا اول باید رو خودشون غیرت داشته باشن اونموقع واسه خواهر و مادرشون.....

61. 2 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ایشون نگفتن غیرت بده......نصفه نیمه داشتن بده....پسرا اول باید رو خودشون غیرت داشته باشن اونموقع واسه خواهر و مادرشون.....
    گفتم هرکی نصف ونیمه داره چوبش هم می خوره...

63. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

میدونین چیه.....جوری جا افتاده اگر یه خانم به حرف پدر یا شوهرش گوش بده خیلی خوب و باحیا و متین وباوقار هست....ولی اگه مثلا بابام یه پیشنهاد بمن بدن و من قبول نکنم و راه خودمو برم و راه خودمم درست باشه باز اینجوری جا میفته دختره گستاخ و فلان....البته بابام اینجوری نیستن ولی در این مواقع اطرافیان خیلی شورش میکنن.....یعنی ببینین از یه جایی به بعد علاوه بر پدر یا همسر اطرافیان هم به خودشون همچین اجازه ای میدن!!!....ما باید به حرف بزرگترامون گوش بدیم چه پسر چه دختر.....ولی باید تصمیم اخرو خودمون بگیریم این فقط و فقط و فقط زندگی ما هست......دیگه از یه جایی به بعد به خیلی چیا نباید توجه کرد....بذار بگن گستاخ هست.... بذار بگن ناخلف....البته همه اینا منظورم راه درست هست...وگرنه به حرف دیگران گوش ندی خودتم راه غلط بری هیچ هنری نیبست....در آخر بنظرم خانما فقط خودباوری میخوان....این حرفو به خودمم میزنم.....ممنون ار تاپیک خوبت
    سلام این که شما میگید خوبه
    ولی راه غلط داریم تا غلط
    ببینید به نظر من کلا هیچ درستو غلطی وجود نداره
    این ماییم که واسه خودمون بد یا خوب رو تعیین میکنیم
    و گاهی اوقات دین
    شاید کار دختری که ده تا دوست پسر داره به نظر شما غلط باشه ولی همین واسه خیلیام ارمانه!!!
    و یا کسی که نماز میخونه به نظر منو شما خیلی ادم خوبیه ولی از نظر خیلیا کارش بیخوده
    به نظر من همه چیز از خود شما شروع میشه و میتونید تصمیم بگیرید که چی درسته و چی غلط
    فک میکنم به خاطر این پست خیلی مورد انتقاد قرار بگیرم
    و این طبیعیم هست
    همیشه همینطوره اگه شما یه نظری خلاف نظر کس یا کسانی دیگه ای که تعدادشون از شما بیشتره داشته باشید
    بهتون حمله ور میشن و سعی میکنن حرف خودشونو بهت تحمیل کنن که برام مهم نیس این چیزا
    اما تنها چیزی که این ما بین قابل قبول همس قوانینه و دقیقا رعایت نکردن اونا مشکل به وجود اومدن برای همس
    که باید مورد انتقاد قرار بگیرن

فدااااااااااااااااااااا

64. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

خخخ غیرت هان؟
    غیرتو چی معنی میکنی؟
    همون دینی که شما ازش صحبت میکنید گفته کسیو محدود کن؟
    تا جاییکه من میدونم گفته بابا هر کس تقاص اعمالشو پس میده شما فقط وظیفت
    نهی از منکره و راهنمایی طرفه
    اره منم تو این موقعیتا بودم
    یه زمانی خیلیم سنگ دینو مذهبو به سینه میزدم
    اما عزیزم اون یه انسان ازاده حق تصمیم گرفتن برای زندگی خودشو داره
    منم خودمم که باشم فقط در حد نهی از منکر و راهنمایی میتونم مثلا با خواهرم حرف بزنم
    اما به قول دلارام خانوم تصمیم اخرو خودش میگیره
    مثلا اون دوست داره با مانتو بره تو کوچه منکه نمیتونم به زور چادر سرش کنم که
    یا فلانیو دوست داره نمیتونم که به زور کاری کنم که دوستش نداشته باشه
    (البته همه این کارا رو قبلا کردم اما اشتباه بودنشو الان درک میکنم)
    به هر حال حرف من اینه انسان ازاد افریده شده پس باید ازاد باشه چه دختر چه پسر
    اگر بخواید محدودش کنید از هر نظری بد ترین ظلمو در حقش کردید
    فدااااااا

65. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خخخ غیرت هان؟
    غیرتو چی معنی میکنی؟
    همون دینی که شما ازش صحبت میکنید گفته کسیو محدود کن؟
    تا جاییکه من میدونم گفته بابا هر کس تقاص اعمالشو پس میده شما فقط وظیفت
    نهی از منکره و راهنمایی طرفه
    اره منم تو این موقعیتا بودم
    یه زمانی خیلیم سنگ دینو مذهبو به سینه میزدم
    اما عزیزم اون یه انسان ازاده حق تصمیم گرفتن برای زندگی خودشو داره
    منم خودمم که باشم فقط در حد نهی از منکر و راهنمایی میتونم مثلا با خواهرم حرف بزنم
    اما به قول دلارام خانوم تصمیم اخرو خودش میگیره
    مثلا اون دوست داره با مانتو بره تو کوچه منکه نمیتونم به زور چادر سرش کنم که
    یا فلانیو دوست داره نمیتونم که به زور کاری کنم که دوستش نداشته باشه
    (البته همه این کارا رو قبلا کردم اما اشتباه بودنشو الان درک میکنم)
    به هر حال حرف من اینه انسان ازاد افریده شده پس باید ازاد باشه چه دختر چه پسر
    اگر بخواید محدودش کنید از هر نظری بد ترین ظلمو در حقش کردید
    فدااااااا
    انسان اجتماعی هست ، جامعه و بنیان خانواده قانون داره اونی که مد نظر داری جنگل هم نمیشه پیدا کرد هرکی خواست هر کاری انجام بده.

گفتم دین ومذهبی که سنگش به سینه می زنم نگفته پسر ازاده هر غلطی بکنه .و اینم گفته دختر هم جایگاهی داره نباید از حد خودش خارج بشه.

غیرت اینکه یکم تعصب به ناموس وخاک و اعتقادات و...داشته باشی کسی خواست تعرض کنه حسابش برسی و نه اینکه مث سیب زمینی بشینی نگا کنی.

خخخخخ این خوب وبد از نظر نگاه دیگران خوب اومد هیتلر ادم خوبیه اعتقاد داشت نژاد برتره هزاران نفر کشت ادم خوبیه تز نظر تو؟؟

فاحشه ی که ج عامل بیماری و بدختی و کقافت هست ادم خوبیه!! اصلا خوبه تفکر خاص ات اقلیت خخخخخ
    ویرایش توسط omidd : 03-25-2016 در ساعت 03:45 PM

67. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

من داشتم صحبت های دوستان را میخوندم و نتیجه گرفتم هرکس از ازادی قسمتی از ان را متوجه شده،کسی ازاده در دهان گرگ قرار بگیر کسی هم ازاده گرگ بشه ولی این ازادی هر دو باعث به خطر افتادن جان خودش میشه.
    بحث غیرت شد غیرت یعنی محافظت از چیزی که بهش علاقه و برات ارزش داره،حالا این غیرت میتونه درست و بجا باشه یا اشتباه و خطرناک.
    خواهرم دانشجو ترم 3 هست و بخاطر درس ها و جزوه ها در تلگرام گروه دارن برای صحبت کردن و من مخالفتی نکردم، و حتی بهش ازادی دادم که در این برنامه ها باشه ولی امدم از ازادی چند خط براش صحبت کردم...تا اگر خطری حس کرد بجای ترسیدن از من بیاد به خودم بگه تا رفع ابهام بشه.غیرت من اینگونس از دور متوجه همه ورودی ها و خروجی ها هستم.
    بحث دیگه در رابطه با این شد که تصمیم اخر را دختر ها میگیرن من مخالف این نظر هستم نه بخاطر مرد بودن یا دیکتاتور بودن من.دختر احساساتی و عواطفی هستند و حس بر عقل میچربد.
    در جامعه گرگ گونه ما نباید هر فردی بدون توجه به شرایط هرکاری بکنه که باعث اشتباه و بخطر افتادن شرایط جانی و مالی وی شود.
    حرف اخرم اینه کسی که در این مملکت دنبال ازادی تفکری و بیانی خودش هست جاش ته چاههشاید اولش به پست من توهین کنید ولی بعدش متوجه حرف من میشید.
    ویرایش توسط amir1370 : 03-25-2016 در ساعت 03:51 PM
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

68. 3 کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

انسان اجتماعی هست ، جامعه و بنیان خانواده قانون داره اونی که مد نظر داری جنگل هم نمیشه پیدا کرد هرکی خواست هر کاری انجام بده.

گفتم دین ومذهبی که سنگش به سینه می زنم نگفته پسر ازاده هر غلطی بکنه .و اینم گفته دختر هم جایگاهی داره نباید از حد خودش خارج بشه.

غیرت اینکه یکم تعصب به ناموس وخاک و اعتقادات و...داشته باشی کسی خواست تعرض کنه حسابش برسی و نه اینکه مث سیب زمینی بشینی نگا کنی.
    پس همه هر چی که ما(یا دین)میگه باید انجام بدیم نه؟
    ما در اصل هیچی نیستیم
    حق انتخابم کشکه
    ببین اره دین یه مسیریو برامون تعیین کرده خوب؟
    ولی اگه کسی نخواد از دین پیروی کنه چی؟

ببین کلا کاری ندارم به دخترو پسر ینی هر چی که دین میگه باید انجام داده بشه نه؟

70. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    حرف اخرم اینه کسی که در این مملکت دنبال ازادی تفکری و بیانی خودش هست جاش ته چاههشاید اولش به پست من توهین کنید ولی بعدش متوجه حرف من میشید.
    نه داداشم چرا توهین
    این قسمت از حرفت حقیقت محضه
    من تو پستای قبلیمم نوشتم که مورد انتقاد قرار خواهم گرفت و دلیلشم نوشتم
    فدا ممنون بابت پستت

71. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پس همه هر چی که ما(یا دین)میگه باید انجام بدیم نه؟
    ما در اصل هیچی نیستیم
    حق انتخابم کشکه
    ببین اره دین یه مسیریو برامون تعیین کرده خوب؟
    ولی اگه کسی نخواد از دین پیروی کنه چی؟

ببین کلا کاری ندارم به دخترو پسر ینی هر چی که دین میگه باید انجام داده بشه نه؟
    این بستگی به ایمان تو داره که این دنیا خدای هست و خدا هم اسلام برای سعادت تو در نظر گرفته اگر به این دوتا اعتماد داری اره باید هر چی دین گفته قبول کنی، نه اعتقاد نداری می تونی راه ت خودت انتخاب کنی ....

در مورد حق انتخاب تا جای داری که اسیب به دیگران و جامعه نزنه!! بعضی مواقع اسیب به خودت هم باشه حق انتخاب نداری ،مثل خودکشی هیچ جای دنیا با هر دین و مذهبی اگر انسان باشند نمی زارند طرف خودش بکشه.

آزادی حد و حدود داره و هرکس باید جایگاه خودش بشناسه.

72. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

این بستگی به ایمان تو داره که این دنیا خدای هست و خدا هم اسلام برای سعادت تو در نظر گرفته اگر به این دوتا اعتماد داری اره باید هر چی دین گفته قبول کنی، نه اعتقاد نداری می تونی راه ت خودت انتخاب کنی ....

در مورد حق انتخاب تا جای داری که اسیب به دیگران و جامعه نزنه!! بعضی مواقع اسیب به خودت هم باشه حق انتخاب نداری ،مثل خودکشی هیچ جای دنیا با هر دین و مذهبی اگر انسان باشند نمی زارند طرف خودش بکشه.

آزادی حد و حدود داره و هرکس باید جایگاه خودش بشناسه.
    پس خدا رو شکر تو انتخاب این یکی ازادیم

بله بالا هم نوشتم قوانین(نه محدودیت به اسامی مختلف) قابل احترامند

ازادی حدو حدود داره ینی درباره خودمون میتونیم ازادانه تصمیم بگیریم؟

73. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پس خدا رو شکر تو انتخاب این یکی ازادیم

بله بالا هم نوشتم قوانین(نه محدودیت به اسامی مختلف) قابل احترامند

ازادی حدو حدود داره ینی درباره خودمون میتونیم ازادانه تصمیم بگیریم؟
    منم گفتم ازادانه تصمیم بگیری حودت بکشی نه نه نمی تونی،

دختری که میگی 10تا دوست پسر داشته باشه نه، چون دختری که اسم اش به بد نامی در میاد،این آسیب روحی به خانواده اش تحمیل می کنه تا جای که پدر دق می کنه ومی میره،خانواده هم جزی ازون جامعه هستند.

و...

74. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

دختری که میگی 10تا دوست پسر داشته باشه نه، چون دختری که اسم اش به بد نامی در میاد،این آسیب روحی به خانواده اش تحمیل می کنه تا جای که پدر دق می کنه ومی میره،خانواده هم جزی ازون جامعه هستند.

و...
    خود دخترهم داغون میشه... یک وجدانش عذابش میده دوم انتخاب یکی برای زندگی. همیشه یک فرد در شرایط ایده الی نیست پس احتمال لغزش در انتخابشم هست من حرف شما را قبول دارم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

75. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

و...
    سلام
    برای خود کشی که باید بگم
    اینم فقط منو شما تعیین میکنیم که میشه یا نمیشه
    و هر کس اجازه داره خود کشی کنه یا نداره رو خودمون تعیین میکنیم (اگه باور ندارید رسم ساتی رو بخونید)
    همونطور که میدونید بعضی جا ها هم خود کشی لازم بوده و یه کار خوب به شمار میرفته و یه نمادم بوده!!!!
    به نظر من:
    این فقط ماییم که یه سری چیزا رو میگیم غلط و یه سری چیزا رو میگیم درست
    و هر کس اون چیزی که ما گفتیم غلطو انجام بده کارش میشه اشتباه
    و هر کسم اون چیزایی که ما گفتیم درسته رو انجام بده کارش میشه درست!!
    حالا راجع به اون دختری که ده تا دوست پسر داره
    اره پیشفرض ذهن ما تو این جامعه همینه که شما میگی
    الان این پستت که اینجاست صدتا لایکم میخوره
    چون ذهن همه ما همینه و براش هزارو یک دلیلم میاریم

اما اگه بریم تو یک جامعه که دوست پسر داشتن افتخاره چی؟
    اونوقتم میشه گفت که دختره داره کار بدی میکنه؟
    بعد اونجا بد نام میشه یا خوشنام؟
    اونوقت پدری که اینجا دق میکنه اونجا خوشحال نیستو افتخار نمیکنه؟
    ببین این فقط یه مثاله در اصل میخوام بگم این خودمونیم که همه چیو تعیین میکنیم
    میشه گفت درستو غلطی هم وجود نداره
    ببین یه چیز دیگم هست اینه که ما به خودی خود نمیتونیم فردیت ادما رو بپذیریم
    اینکه هر کسی یه نظری داره
    هر کسی دوست داره به سبک خودش زندگی کنه
    میدونی برای ما اینطور تعریف میشه که همه باید یه جور باشن همه باید یه جور فک کنن همه باید یه جور لباس بپوشن
    و اگر کسی پیدا بشه و اونطور نباشه هزارو یک اسم روش میذاریم و اونو طرد میکنیم

و اینکه میگم ازادی منظورم اینه که اون چیزی که از نظر شما درسته شاید از نظر من اشتباه باشه
    و بخوام به سبک خودم زندگی کنم
    ولی الان اصلا اینطور نیس اگه کسی نظری غیر نظر اکثریت یا یه عده خاص داشته باشه هم نمیتونه به سبک خودش زندگی کنه چون قبل از اینکه به دنیا بیاد
    دقیقا راه براش تعیین شده و اگر بخواد نظرات خودشو حتی درباره خودش اعمال کنه خیلی سخت از هر طرفی مورد انتقاد قرار میگیره و به نوعی مجبورش میکنن که همون سبکی که براش تعیین شده رو ادامه بده

امیدوارم منظورمو به کلی متوجه شده باشی

این موضوعات به نظر من خیلی جایه بحث داره
    اما نه من وقت کافی دارم و نه شما بهرحال ته همه بحثامون میرسه به حرف اقای امیر اقا
    که من این برداشتو ازش کردم
    که میگه:بابا بی خیال این حرفا هر کی بخواد نظری مخالف ما داشته باشه و بخواد به سبک خودش و ازاد عمل کنه نهایتا جاش ته چاهه
    پس مام هر چی که بحث بکنیم تقریبا بی فایدس مگر اینکه کلا اینجا رو ترک کنیم و بریم
    بهرحال خیلی خیلی ممنونم از اینکه اومدید و اینجا نظر دادید
    نظر همه برام محترمه و متشکرم از اینکه دوستان وقت گذاشتن
    فداااااااااااااا

77. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

سلام
    برای خود کشی که باید بگم
    اینم فقط منو شما تعیین میکنیم که میشه یا نمیشه
    و هر کس اجازه داره خود کشی کنه یا نداره رو خودمون تعیین میکنیم (اگه باور ندارید رسم ساتی رو بخونید)
    همونطور که میدونید بعضی جا ها هم خود کشی لازم بوده و یه کار خوب به شمار میرفته و یه نمادم بوده!!!!
    به نظر من:
    این فقط ماییم که یه سری چیزا رو میگیم غلط و یه سری چیزا رو میگیم درست
    و هر کس اون چیزی که ما گفتیم غلطو انجام بده کارش میشه اشتباه
    و هر کسم اون چیزایی که ما گفتیم درسته رو انجام بده کارش میشه درست!!
    حالا راجع به اون دختری که ده تا دوست پسر داره
    اره پیشفرض ذهن ما تو این جامعه همینه که شما میگی
    الان این پستت که اینجاست صدتا لایکم میخوره
    چون ذهن همه ما همینه و براش هزارو یک دلیلم میاریم

اما اگه بریم تو یک جامعه که دوست پسر داشتن افتخاره چی؟
    اونوقتم میشه گفت که دختره داره کار بدی میکنه؟
    بعد اونجا بد نام میشه یا خوشنام؟
    اونوقت پدری که اینجا دق میکنه اونجا خوشحال نیستو افتخار نمیکنه؟
    ببین این فقط یه مثاله در اصل میخوام بگم این خودمونیم که همه چیو تعیین میکنیم
    میشه گفت درستو غلطی هم وجود نداره
    ببین یه چیز دیگم هست اینه که ما به خودی خود نمیتونیم فردیت ادما رو بپذیریم
    اینکه هر کسی یه نظری داره
    هر کسی دوست داره به سبک خودش زندگی کنه
    میدونی برای ما اینطور تعریف میشه که همه باید یه جور باشن همه باید یه جور فک کنن همه باید یه جور لباس بپوشن
    و اگر کسی پیدا بشه و اونطور نباشه هزارو یک اسم روش میذاریم و اونو طرد میکنیم

و اینکه میگم ازادی منظورم اینه که اون چیزی که از نظر شما درسته شاید از نظر من اشتباه باشه
    و بخوام به سبک خودم زندگی کنم
    ولی الان اصلا اینطور نیس اگه کسی نظری غیر نظر اکثریت یا یه عده خاص داشته باشه هم نمیتونه به سبک خودش زندگی کنه چون قبل از اینکه به دنیا بیاد
    دقیقا راه براش تعیین شده و اگر بخواد نظرات خودشو حتی درباره خودش اعمال کنه خیلی سخت از هر طرفی مورد انتقاد قرار میگیره و به نوعی مجبورش میکنن که همون سبکی که براش تعیین شده رو ادامه بده

امیدوارم منظورمو به کلی متوجه شده باشی

این موضوعات به نظر من خیلی جایه بحث داره
    اما نه من وقت کافی دارم و نه شما بهرحال ته همه بحثامون میرسه به حرف اقای امیر اقا
    که من این برداشتو ازش کردم
    که میگه:بابا بی خیال این حرفا هر کی بخواد نظری مخالف ما داشته باشه و بخواد به سبک خودش و ازاد عمل کنه نهایتا جاش ته چاهه
    پس مام هر چی که بحث بکنیم تقریبا بی فایدس مگر اینکه کلا اینجا رو ترک کنیم و بریم
    بهرحال خیلی خیلی ممنونم از اینکه اومدید و اینجا نظر دادید
    نظر همه برام محترمه و متشکرم از اینکه دوستان وقت گذاشتن
    فداااااااااااااا
    هر جامعه فرهنگ و اداب و قوانین خودش داره.

جامعه که شما میگی روابط دوستی عادی هم باشه با یک نفر ونه ده نفر در ثانی دیگر کشور ها خواستند هرزگی کنند باید ماهم دنبال روش باشیم؟ بعضی جاها پدر و برادر دست دختره می گیره و می بره برای فاحشگی خب از نظر اونا عیب نباشه ولی ما هم باید انجام بدهیم!!

غیرت و تعصب به ناموس خیلی هم خوبه و جلو فساد می گیره ولی این غیرت باید کامل باشه، ناموس هم باید بدونه و درک کنه ناموس پدر و خانواده اش هست و کاری نکنه باعث سرافکندگی خانواده اش بشه.

در باره محدودیت!! خب این محدودیت همه جا هست ،فقط جامعه ما محدودیت لباس پوشیدن برا دخترا هست و رشته تحصیلی خاص اینم موضوعی نیست که بخواهیم بزرگش کنیم،اکثریت دین ومذهب طوری که این پوشش قابل قبول اونا هست.

به قول خودت فدات

78. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : محدودیت های دختران در دنیای امروز؟(فقط دخترا)

سلام کی گفته دخترا محدودن آخه.هرکاری که دلمون میخاد انجام میدیم وقتی هم که میگن چرا کلی فلسفه چینی میکنیم.به نظر من همون قبلا خیلی بهتر بود از وقتی دخترا آزاد شدن این همه فساد تو جامعه زیاد شده و میل ورغبت پسرا به ازدواج کم دلیلیم واسه کار و بقیه چیزا ندارن چون دختره همه جوره در اختیارشون هست ببیشتر خانوما قدر ارزش و منزلت خودشونو نمیدونن و راحت خودشونو در اختیار پسرا قرار میدن اگه مردا مثل قبل غیرت داشتن و زنا رو انقدر راحت نمیذاشتن الان اوضاع خیلی بهتر بود زن وقتی تو جامعه میره و نقش مرد رو ایفا میکنه بقیه ی آزادی های مردونه رو هم داره و اوضاع میشه همین چیزی که الان هست

79. کاربران زیر از مهتاب نصیری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب نصیری نمایش پست ها
    سلام کی گفته دخترا محدودن آخه.هرکاری که دلمون میخاد انجام میدیم وقتی هم که میگن چرا کلی فلسفه چینی میکنیم.به نظر من همون قبلا خیلی بهتر بود از وقتی دخترا آزاد شدن این همه فساد تو جامعه زیاد شده و میل ورغبت پسرا به ازدواج کم دلیلیم واسه کار و بقیه چیزا ندارن چون دختره همه جوره در اختیارشون هست ببیشتر خانوما قدر ارزش و منزلت خودشونو نمیدونن و راحت خودشونو در اختیار پسرا قرار میدن اگه مردا مثل قبل غیرت داشتن و زنا رو انقدر راحت نمیذاشتن الان اوضاع خیلی بهتر بود زن وقتی تو جامعه میره و نقش مرد رو ایفا میکنه بقیه ی آزادی های مردونه رو هم داره و اوضاع میشه همین چیزی که الان هست

81. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

جان؟؟؟؟غیراینه

82. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتاب نصیری نمایش پست ها
    جان؟؟؟؟غیراینه
    خانما بشینن تو خونه حل میشه؟!!!

83. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

خانما بشینن تو خونه حل میشه؟!!!
    نه اما انقدرم آزادی واقعا زیاده قبول کنین زن جو ساده بوده و زود گول میخورده گفته شده باید دور ازچشم نامحرم باشه و در دسترس نباشه چرا پس اون موقعا انقدر دخترا ارزش داشتن چرا صدتا خاستگار واسشون میومد چون غیرقابل دسترس بودن همون چیزی که آقایون رو شیفته ی خودش میکنه

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)